0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Politika Siyaset / Sol Hareketler / Ayağa Kalk Chp

%37
Ayağa Kalk Chp

Ayağa Kalk Chp

Yazar: Orhan Birgit

Kategori: Sol Hareketler

Yayınevi: Kaynak Yayınları

Stok: 5

60 ₺

37.8 ₺

KİTAP HAKKINDA

Mustafa Kemal Atatürk'ün, Benim iki büyük eserim vardır. Bunlardan birincisi Cumhuriyet, ikincisi de Cumhuriyet Halk Partisi'dir diye tanımladığı iki ulu çınar da 92. yaşını geride bıraktı bırakacak. Her ikisi de 92 yıl içerisinde büyük badireler atlattı. Her ikisini de kurucusunun amaçları dışına çıkartmak için niyetler beslendi, girişimler hatta kalkışmalar oldu ama emanetin silahsız bekçileri bu girişimlere fırsat tanımadı. Bugünü doğru değerlendirmek için kuruluş amaç ve felsefemizle, tarihi gelişmelere bakmalıyız. Elbette ilk kaynak Mustafa Kemal'dir…

Kaynak Yayınları, Türk siyasetinin ustası ve CHP'nin yaşayan belleği, eski milletvekili ve Turizm ve Tanıtma Bakanımız Orhan Birgit'in yeni kitabı Ayağa Kalk CHP'yi sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. Elinizde tuttuğunuz kitap, yaklaşmakta olan tekrar genel seçimler için bir eylem kılavuzu olmanın ötesinde geçmişi kavratan ve geleceğe yol çizen bir manifestodur.

Kitap, 1946 seçimlerinden bugüne birçok önemli ayrıntıyla zenginleştirilmiş bir CHP Seçim Kronolojisidir. Bu açıdan her CHP'li için vazgeçilmez bir kaynak, her yeni seçim döneminde tekrar tekrar başvurulması gereken bir bellek yapıttır.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 240
Yayın Tarihi: 2015
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9789753439732
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 14cm x23cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-03-06

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR