0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Edebiyat / Senaryo / Köşe Yazıları

%35
Köşe Yazıları

Köşe Yazıları

Yazar: Yakup Almelek

Kategori: Senaryo

Yayınevi: Arion Yayınevi

Stok: 0

16 ₺

10.4 ₺

KİTAP HAKKINDA

Köşe Yazıları, Yakup Almelek'in değişik dönemlerde ve konularda gazetelerde yazdıklarından seçtiklerimiz. Daha önce oyunları ve öyküleri ile sizlerle buluşturduğumuz yazarın, günlük hayattaki konulardan sanatın değişik dallarındaki etkinliklere, bir yolculuğun analizinden faturasız mal satan bir tüccarın hikâyesine değin, geniş tema skalası içerisindeki düşüncelerine ulaşacaksınız. Deneyimlerini paylaşacaksınız... Eğer yazarı daha iyi tanımak için bir sebebiniz varsa, bu birikmiş yazılar bir fikir ve deneyimlerin biyografisi olarak tam da bu isteğinize cevap verecektir.

Birbirinden farklı pek çok konu ve dönemin yazılarından oluşan elinizdeki kitap, ağırlık noktası yazdığı tiyatro oyunları olan Yakup Almelek'in başka bir açıdan resmedilişidir.

Yakup Almelek'in altı tiyatro oyunu ve bir öykü kitabı Türkçe ve İnglizce olarak yayımlanmış; bu oyunlardan İş Adamı, 2009 Ekim ayında, New York'ta, Amerikalı oyuncular ve yönetmen Annie Ward tarafından, Richmond Shepard Tiyatrosu'nda sahnelenmiştir.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 202
Yayın Tarihi: 2010
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786054092338
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 14cm x20cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-03-06

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR