0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Çocuk Kitapları / Roman-Öykü / Gökyüzünden Yeryüzüne Öyküler

%33
Gökyüzünden Yeryüzüne Öyküler

Gökyüzünden Yeryüzüne Öyküler

Yazar: Şule Tankut Jobert

Kategori: Roman-Öykü

Yayınevi: Kelime Yayınları

Stok: 1453

44 ₺

29.48 ₺

KİTAP HAKKINDA

Anadolu topraklarının bereketiyle beslenen çocuklar mutluluğu uzaklarda aramazlar. Bilirler ki vatanları olan ülkede geçmişten geleceğe taşınan masallar ve efsaneler, onlara hayatı öğreten eşsiz birer kaynaktır. Bu kaynaklardan beslendikçe insan olmanın güzelliğini duyarlar içlerinde.
Türkiyede doğmuş olmanın değerini bilen birkaç çocuk bir araya geldiler bu kitapta. Eski Egelilerin masallarıyla, günümüz insanlarından hiç de farklı olmayan mitoloji kahramanlarının öyküleriyle büyümenin mutluluğunu sizinle paylaşmak istediler

Ve bu kitapta yer alan efsane kahramanlar -Marsiyastan Midasa, Pandan Asklepiosa, Pandoraya, Parise, Prometheusa, Sisifosa- Türkiyeli çocukların öykülerine konu oldu, onların yaşamlarını güzelleştirdi: Sizlerin de yaşamlarını güzelleştirmek dileğiyle!..

1976 İstanbul doğumlu olan Şule Tankut Jobert, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Kelime Yayınlarınca yayımlanan Ada Fransada üçlemesi Ekim 2008de; Küçük Dedektif Daniel üçlemesi Eylül 2009da ve Sihirli İstanbul öyküleri de Ekim 2009da okurlarıyla buluştu. Un Parfum de Magnolia (Manolya Esintisi) isimli çocuk kitabı, LHarmattan Yayınları tarafından basılan Jobert, Fransada yaşamaktadır. Evli ve bir çocuk annesi olan Jobert, Fransada çocuk ve edebiyat alanlarında sosyal kuruluşlarının etkinliklerine katılmakta, anaokulları ve ilköğretim okullarında yaratıcı yazarlık atölyeleri düzenlemektedir.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 88
Yayın Tarihi: 2021
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9789944343909
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 10
Boyut : 13cm x20cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-04-17

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR