0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Çocuk Kitapları / Roman-Öykü / Balıklara Yüzmeyi Öğreten Deniz

%33
Balıklara Yüzmeyi Öğreten Deniz

Balıklara Yüzmeyi Öğreten Deniz

Yazar: Şule Tankut Jobert

Kategori: Roman-Öykü

Yayınevi: Kelime Yayınları

Stok: 2027

44 ₺

29.48 ₺

KİTAP HAKKINDA

Ne mutlu ki bize, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm dünyada çocuklara armağan edilen tek çocuk bayramı. Ama “Çocuk Hakları” konusunda ne biliyoruz? Çocuklarımız, sağlıklı yaşamdan eğitime, sahip oldukları vazgeçilmez haklardan ne kadar haberdarlar? Bu hakların korunması yönünde ne yapıyoruz?..

Bu kitaptaki öyküler, çocuklarımızın seslerde bile algıladıkları sevgiyi, vazgeçilmez haklarının olduğu her yerde, her zaman yaşamaları için yazılan bir damla belki de. Sevgi denizinde, çocuklar için bir damla…

“İşte, bir Şule Tankut Jobert kitabı daha! Yine içimizi ısıtan sıcacık öykülerini bize sunmuış. Bu öyküleri okurken bir taraftan çocuk haklarının ne demek olduğunu öğrenip anlamamızı, bir taraftan da gerçek hayattan kopup gelen çocukların duygularıyla düşünmemizi sağlıyor Jobert. 

‘Bir solukta okudum,’ ‘elimdn bırakamadım,’ ‘ne güzel şeyler öğrendim,’ ‘sen de okumalısın,’ ‘bir daha mı okusam?..’ diye düşündüren kitaplardan bir tanesi daha. Okumaya ve kütüphanenize eklemeye ne dersiniz?'”

Şule Yılmaz-Kütüphane Öğretmeni

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 80
Yayın Tarihi: 2010
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9789944343923
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 13.5cm x21cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-04-17

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR