0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Eğitim / Sınıf Öğretmenleri ve Adayları için Hayat Bilgisi Öğretimi

%5
Sınıf Öğretmenleri ve Adayları için Hayat Bilgisi Öğretimi

Sınıf Öğretmenleri ve Adayları için Hayat Bilgisi Öğretimi

Yazar: Döndü Özdemir Özden , Ebru Uzunkol , Emine Nur , Işıl Horzum , Selçuk Şimşek , Tuba Çengelci Köse , Tuğba Selanik Ay , Vesile Alkan , Yılmaz Arıkan

Kategori: Eğitim

Yayınevi: Anı Yayıncılık

Stok: 4

160 ₺

152 ₺

KİTAP HAKKINDA

İlkokullarda eğitim verecek sınıf öğretmenleri ve adaylarının alanı iyi tanımaları ve alanla ilgili konularının öğretimi konusunda teorik ve pratik bilgi-becerilerle donanık duruma getirilmeleri büyük önem arz etmektedir. Sınıf Öğretmenliği alanı birden çok disiplini bir arada barındıran bir alan olması nedeniyle öğretmen ve adaylarının iyi bir bilgi ve beceriye sahip olmalarını gerektirmektedir. Bu alanlardan biri de Hayat Bilgisi alanıdır. Hayat Bilgisi dersi geçmişte mihver bir ders özelliği taşıması nedeniyle sınıf öğretmenlerinin, çocukları topluma uyumlu bir hale sokmalarında önemli bir görevi üstlenmeye geçmişten günümüze devam edegelmektedir.

Sınıf öğretmenleri ve adaylarına katkı getirmesi amacıyla hazırlanan bu kitap, değişik üniversitelerdeki öğretim elemanlarımızın yardımıyla hazırlanmıştır. Tabi ki kitabımızda bazı eksiklikler olabilir. Bunları sizlerin görüş ve önerileriniz doğrultusunda geliştirme çabası içinde olacağız. Yayının basılması sürecinde katkılarını esirgemeyen Anı yayıncılık çalışanlarına tüm bölüm yazarı hocalarımız adına teşekkür ediyorum. Umarım ki kitabımızın alandaki bulunan ve yararlanmak isteyen tüm sınıf öğretmeni adaylarımıza katkı getirmesi dileklerimle saygılar sunarım.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 296
Yayın Tarihi: 2014
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786055213930
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 16cm x24cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-03-06

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR