0
Sepetiniz Boş
0

Anasayfa / Eğitim / Kelebekleri Özgürleştirmek

%25
Kelebekleri Özgürleştirmek

Kelebekleri Özgürleştirmek

Yazar: Nilda Ferhan Efeçınar

Kategori: Eğitim

Yayınevi: Arş Yayınları

Stok: 3

65 ₺

48.75 ₺

KİTAP HAKKINDA

Kuantum Diyarı'nda enteresan bir yolculuğa, tutsaklıktan özgürleşen Kelebekler'in gerçek yaşam öykülerine beraberce yolculuğa çıkıyoruz.
Kelebekleri çok seviyorum, onları izlerken huzur buluyorum ve mutlu oluyorum. Kanatlardaki desenlere ve renklerindeki eşsizliğe, benzersizliğine hayranım. Her biri ayrı bir sanat eseri adeta. Her biri biricik ve tek, her biri eşsiz ve benzersiz, aynı sizler gibi. Çünkü sizler de eşsiz ve benzersizsiniz. Hiçbirimizin bir eşi yok bu evrende, her birimiz ayrı sanat eserleriyiz. Ancak bazılarımız ne yazık ki kendi kendimizi tutsak hale getiriyoruz ve biricikliğimizin, eşsizliğimizin farkına varamıyoruz. Olumsuz inanç kalıplarımızın sayesinde, Ruhumuzun Kelebeklerinin gardiyanları olmuşuz.
Şimdi artık Özgürleşme zamanı.
Bu kitabımda, Kuantum Koç'luk çalışmalarım esnasında bazı danışanlarımın gerçek öykülerini aktarıyorum ve her birinin nasıl özgürleşen kelebekler olduğuna şahit oluyorsunuz. Kelimelerin sihirli güçlerinin nasıl da yaşantımızı değiştirdiğini fark ediyorsunuz. Büyük bir olasılıkla kitabı okurken sizler de özgürleşiyor ve kavanozlara sıkıştırdığınız Ruhunuzun Kelebeğini serbest bırakıyorsunuz.

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 165
Yayın Tarihi: 2013
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786056373183
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Baskı Sayısı : Belirtilmemiş
Boyut : 13.5cm x19.5cm
Dil:Belirtilmemiş
Güncellenme tarihi: 2023-03-06

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR