0
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
0

Anasayfa / Edebiyat / Aksiyon - Macera / TODD Dünyanın En Çirkin Çocuğu : Cilt 2

%35

TODD Dünyanın En Çirkin Çocuğu : Cilt 2

Yazar: Muhammedi Reyşehri

Kategori: Aksiyon - Macera

Yayınevi: Sırtlan Kitap

Stok: 3

92 ₺

59.8 ₺

KİTAP HAKKINDA

Eisner ödülüne aday gösterilen ve aynı zamanda Hürriyet gazetesi ve Penguen dergisinde de çizmekte olan M.K. Perker (Cairo, Air, Unwritten, Insomnia Cafe) ve Academy Nicholl ödüllü yazar Ken Kristensen (The Amazing Adventures of the Escapist) bu mizah yüklü macerada bir araya geliyorlar.  PBS sunucusu Charlie Rose tarafından yönetilen satanist bir tarikatı ortaya çıkartan Belluomo Ailesi, Şeytan’ın kendisi tarafından saldırıya uğrar. Tek umutları, Todd ve Groucho Marx maskesiyle gezen iblis avcısı arkadaşıdır. O sırada Şef Hargrave, kendisine Danny Glover mükemmelliğinde bir partner aramaktadır. Yani politik imajını daha da yukarıya çekecek, zenci bir partner...

“Kristensen ve Perker, tipik Amerikan toplumunun midesine yumruğu atarken, ellerini korkak alıştırmamışlar. Ayrıca her karakter için de zengin bir altyapı kurmuşlar. Todd’un dış görünüşü, neden birçok hayvanın genetik olarak yetersiz olan yavrularını öldürüp yediğini bizlere hatırlatırken aynı zamanda bir insan ruhunun, ırsi şanssızlığının üzerine nasıl gidebileceği konusunda bize bir ders veriyor. Hemen hemen her sayfada güldüm. Espri yapmaya çalışan yazarlara verdiğimiz sahte bıyık altı gülüşlerden bahsetmiyorum. Karnını tuta tuta kahkaha atmaktan bahsediyorum.”

- RobPatey, Ain’t it Cool News

“Todd, klasik bir kara mizah örneği ve tüm zamanların en sıra dışı çizgi romanlarından birini okumak isteyen herkese öneririz.”

- The Outhousers.com

“M. K. Perker’in çizgisi gerçekten olağanüstü. Karikatür sanatını, detaylı çizgi roman hassasiyetiyle çok güzel harmanlıyor. Bu farklı türlerin karışımı, absürt ve tuhaf kara mizah karelerini, sayfaların dışına taşıyor. Perker, kendisine atılan her pası iyi değerlendiriyor ve Kristensen de sürekli ona pas veriyor. Bu heriflerin, bu işi yaparken çok eğlendikleri aşikâr ve bunu da her sayfada hissettiriyorlar. 5 üzerinden 5 yıldız.”

- UnleashTheFanboy.com

“Perker, piyasadaki en yetenekli ve en istikrarlı çizerlerden biri. Karanlık ve ölümcül şeyleri mizahi bir duyguyla dışa vurma yeteneğine sahip. Hikayedeki espriler, detaylı karakter çizimleri ve dramatik sahneler arasındaki dengeyi çok iyi kuruyor. 5 üzerinden 4,5 yıldız.”

- ComicBookTherapy.com

Ürün Detayı

Sayfa Sayısı: 104
Yayın Tarihi: 1-2015
Cilt Tipi: Ciltsiz
ISBN:9786058549524
Kağıt Cinsi: Kuşe
Baskı Sayısı : 1
Boyut : 16cm x24cm
Dil:Türkçe
Güncellenme tarihi: 2022-12-27

Müşteri Yorumları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR